شرکت مدیدی با هدف ارائه خدمات طراحی و برنامه نویسی در سال ۱۳۹۱ تأسیس شد و با گردهم‌ آوردن تیمی متشکل از طراحان گرافیک، برنامه‌نویسان تحت وب، متخصصان امنیت، ایده‌پردازان و متخصصان سئو (SEO)، شروع به ارائه خدمات متنوع برنامه‌نویسی و طراحی به افراد، موسسات، شرکت‌ها، ادارات و گروه‌های دیگر کرد. تیم طراحی و برنامه‌نویسی مدیدی، با درک کامل نیازها و خواسته‌های مشتریان و متقاضیان استفاده از خدمات مختلف می‌کوشد تا با در نظر گرفتن همه شرایط زمینه مساعدی را برای یک همکاری منحصربفرد و ماندگار با مشتریانش فراهم‌آورد.

 

چرا باید یک وبسایت داشته باشیم!؟

 

در عصر دیجیتال امروز، وجود یک وب سایت کارآمد، برای گسترش کسب و کار و رسیدن به حداکثر موفقیت گامی ضروریست. سایت موفق می تواند ابزار معرفی، بازاریابی، توسعه و افزایش تعداد مشتریان محصولات یا خدمات شما باشد، همچنین یک وب سایت می تواند ابزاری قوی برای ارتباط با مشتریان، آموزش و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده توسط یک شرکت یا سازمان باشد.
امروزه داشتن وبسایت برای شرکت ها، سازمانها، موسسات و یا فروشنده ها دیگر یک نیاز نیست بلکه ضروری است. در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهم ترین ابزار ارتباطی می باشد و صاحبان مشاغل به سرعت شغل خود را با دنیای بی نهایت اینترنت پیوند می دهند. این گروه می دانند که استفاده نکردن از اینترنت در شغل خود یعنی غریب ماندن در بین رقبا در آیندهای نزدیک هویت هر فرد در فضای اینترنت با وب سایت آن ارزیابی میشود. در حقیقت شکل طراحی وب سایت شما توانایی های شما را به بازدید کنندگان آن نمایش می دهد. و هر چه زیبا وجذاب تر باشد بیشتر می تواند مشتریان رقبا را به سمت شما جذب نماید طراحی سایت از مشاوره تا راه اندازی، طراحی سیستم مدیریت محتوا، برنامه های فلش و غیره از جمله فعالیت های گروه مدیدی می باشد. برای داشتن یک وبسایت مدرن و جذاب کارشناسان ما پیوسته در خدمت شما عزیزان می باشند .

 

چرا مدیدی؟

 

از جمله دلایلی که می‌تواند شما را برای استفاده از خدمات متنوع همکاران ما در مدیدی ترغیب کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کادر مجرب، متخصصان حرفه‌ای، با تجربه و دانش روز دنیا
  • طراحی قالب های بسیار زیبا، بدیع، منحصربفرد و چشم نواز
  • تحویل به موقع خدمات
  • قیمت های بسیار مناسب و متناسب با شرایط و نیازهای شما
  • آنالیز و بهنیه سازی حرفه ای وب سایت
  • مشاوره رایگان و کامل
  • رضایت بالای مشتریان از خدمات
  • پشتیبانی بالا از خدمات ارائه شده به مشتریان

خوشبختانه از طریق یکی از دوستانم با 'مدیدی' آشنا شدم که باعث شد امور طراحی سایت شرکت به ایشون بسپارم 

ممنون بابت پشتیبانی

آقای بابایی
سایت شرکت آپارتمان سنگ

ابتدا کا طراحی کاتالوگ با اقای علوی بود و وقتی فهمیدم کار طراحی سایت هم انجام میدن با خیال راحت کارو بهشون سپردم 

آقای احمد زاده
شرکت اکسیر وود

برای معرفی محصولم نیاز به یک وبسایت حرفه ای داشتم خدارو شکر آقای علوی با هزینه کم یه سایت خوب برام ساختن 

آقای جعفری
سایت نو اندیشان بهارستان

از طریق برادرشون آشنا شدم و دقیقا همون سایتی که میخواستم برام راه اندازی کردن

دکتر سالک
پورتال دکتر سالک

به یه وبسایت نیاز داشتم که خدمات شرکتمو معرفی کنم و لیست قیمت هارو درج کنم 

زحمت این سایتو برام کشید 

آقای علوی
سایت علوی دیزاینر