هاست ارزان

هاست لینوکس ارزان - cPanel

سرویس لینوکس ارزان برای سایت های استاتیک مناسب است. در این سرویس دیتابیس وجود ندارد و امکان نصب سیستم های مدیریت محتوی مثل وردپرس، جوملا و... را ندارید. ولی برای سایت هایی که از صفحات html و css و ... و حتی php (بدون دیتابیس) استفاده میکنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

کنترل پنل این سرویس cpanel است و در هر زمان (درصورت تمایل) میتوانید آن را به سرویس هاست معمولی، هاست حرفه ای یا هاست پربازدید ارتقا دهید.

پورت اینترنت سرویس ارزان 1 گیگابیت است و از درایوهای پرسرعت SATA برای میزبانی سایت ها در این سرویس استفاده میشود.

مشاهده تعرفه ها


هاست ارزان

هاست لینوکس معمولی - cPanel

این سرویس برای سایت های تازه تاسیس، پروژه های دانشگاهی، سایت های اطلاع رسانی، شخصی، شرکتی و ... که بازدید کمی دارند مناسب است. فضای زیاد و قیمت پایین، امکان انتخاب دلخواه نسخه php و همچنین داشتن پنل قدرتمند cPanel از ویژگی های این سرویس است. در این سرویس از درایو های پرسرعت ssd برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 1 گیگابیت بر ثانیه میباشد. امکان ارتقای سرویس معمولی به سرویس حرفه ای بصورت آنلاین در محیط کاربری وجود دارد.

مشاهده تعرفه ها


هاست ارزان

هاست لینوکس حرفه ای -cPanel

سرویس لینوکس حرفه ای طلاهاست برای سایت های شخصی، شرکتی، خبری، اطلاع رسانی، موزیک، تبلیغاتی و ... مناسب است. اگر سایت مشکل فنی و مشکل برنامه نویسی نداشته باشد (بهینه باشد) این سرویس بالای 20 هزار بازدید در روز را پاسخگو است. از ویژگی های این سرویس داشتن پنل قدرتمند cPanel ، منابع زیاد، امکان انتخاب نسخه دلخواه php و امکان بازگردانی خودکار بکاپ توسط شما میباشد. در هر زمان میتوانید فضای هاست خود را به صورت آنلاین ارتقا دهید. در این سرویس از درایو های پرسرعت ssd برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 1 گیگابیت بر ثانیه میباشد.

مشاهده تعرفه ها


هاست ارزان

هاست لینوکس ایران (میزبانی داخلی) - DirectAdmin

میزبانی لینوکس ایران، این سرویس مناسب سایت های دولتی، سازمانی شخصی و ... میباشد. سرورها در دیتاسنتر افرانت در تهران قرار دارند. پینگ بسیار پایین و سرعت دسترسی بالا از ویژگی های سرویسهای لینوکس ایران است. در این سرویس از درایو های پرسرعت SAS برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 100 مگابیت بر ثانیه میباشد.

مشاهده تعرفه ها


هاست ارزان

هاست پربازدید - cPanel

سرویس پربازدید برای سایت هایی که بازدید و مصرف بالایی دارند مناسب است. در این سرویس رم و سی پی یو به میزان زیادی به هر هاست اختصاص داده شده. روی هر سرور تعداد کمی سایت میزبانی میشود. هر چه فضای بیشتری انتخاب کنید میزان رم و سی پی یو و بازدید همزمان بیشتری در اختیار شما قرار داده میشود. سرویس پربازدید شما را از شر خرید سرور اختصاصی و مجازی و مدیریت سرور و هزینه لایسنس کنترل پنل و ... خلاص میکند چون با هزینه پایین منابع (Ram و CPU) زیادی در اختیار شما قرار داده میشود. در این سرویس از درایو های پرسرعت ssd برای میزبانی استفاده میشود. همچنین سرعت پورت اینترنت سرور 1 گیگابیت بر ثانیه میباشد.

مشاهده تعرفه ها